pátek 27. listopadu 2015

WoodArt Collection

Výrobky WoodArt Collection jsou z kvalitního masivního dřeva, které stejně jako stromy v lese může při správné péči v našich domácnostech přežívat přes několik generací, a to aniž by se stalo nemoderním.


Z čeho můžete vybírat

Masivní stoly WoodArt se vyrábí z evropských dubů (letního i zimního), evropských ořešáků či tmavšího ořešáku ze Severní Ameriky. Protože každý strom je originál, nelze vaši představu zrealizovat do detailu, ale právě jedinečnost každého kusu je nakonec to, co nejvíc oceníte. Dokonce se často stává, že zákazníci nechají truhláře, aby zdánlivé vady, jako jsou suky, praskliny a různé asymetrie, ještě zdůraznil. Co si však zvolit můžete je u běžného nábytku (jako je např. stůl) jeho rozměr, dřevina, povrchová úprava a jiné detaily.

Na našich webových stránkách WoodArt projektu naleznete řadu upravených desek a nejrůznějších kusů dřeva, ze kterých můžete vybírat a nechat si zhotovit stůl či jiný kus nábytku podle vaší fantazie. U stolu můžete vybírat nejen povrchovou desku, ale například i délku, šířku a tvar noh. Zaujme-li vás nějaký detail (prasklina, suk aj.), můžete požádat o jeho zachování, případně i zdůraznění, nebo naopak o jeho zamaskování. Volit můžete mezi nejrůznějšími masivními stromovými deskami, které jsou pro vás vždy na skladu. Vybírat si je můžete na našich webových stránkách www.rottdesign.cz/woodart/.

Jak postupovat při objednávání

Na webových stránkách si nejprve vyberete desku podle vašich představ a poté provedete telefonickou rezervaci nebo vyplníte rezervační formulář, ve kterém je však potřeba podrobně popsat, jak si přejete desku upravit. To znamená popsat, jaké mají být konečné rozměry a povrchová úprava, jakým způsobem tmelit suky a praskliny, zda je chcete vyspravit například tradičním motýlkem apod.


Jakými způsoby můžeme upravovat vaše stoly

Provedení nohou

Je třeba zvolit si vhodné nohy ke konkrétní desce stolu. To znamená vybrat si správnou barvu a provedení.


Hrany desek

WoodArt stoly mají oblé hrany, a to nejčastěji oblanu typu A, občas oblanu typu V. Podle přání zákazníka lze hranu i zarovnat.


Povrchové úpravy desky

Povrchová úprava je důležitá hned z několika hledisek. Především je to vzhled, důležité je však i to, jaké bude dřevo na dotek. A v neposlední řadě, jak bude odolné a náročné na údržbu. Je třeba, abyste svoji představu o povrchové úpravě dobře popsali, protože výsledek se může u různých druhů dřeva lišit.


Tmelení suků a prasklin

Po výběru těch nejdůležitějších úprav je třeba se zaměřit i na detailnější zkoumání a zvolit si například, čím zaplnit drobné praskliny. Na výběr je bezbarvý tmel, cínování aj.Rozměry

Délku i šířku desky lze přizpůsobit vašim požadavkům. Je třeba si však uvědomit, že při takových úpravách můžete přijít o přírodní stromové hrany.


Doplňky

Doplňky obsahují různé designové kousky, kterými můžete vzhled vašeho stolu ještě obohatit. Je však třeba uvést do rezervačního formuláře typ a přesné umístění doplňku. Takovým doplňkem může být například dřevěný motýlek či čtvercová vysprávka.


Fotogalerie


Žádné komentáře:

Okomentovat